На Закарпатті спинили чоловіка, який мав намір незаконно перетнути кордон разом зі своїм собакою

04 Грудня 2022, 10:05
На Закарпатті спинили чоловіка, який мав намір незаконно перетнути кордон разом зі своїм собакою 202
На Закарпатті спинили чоловіка, який мав намір незаконно перетнути кордон разом зі своїм собакою

42-річний чоловік прибув на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. Окрім особистих речей та коштів у різних валютах, чоловік ніс свого домашнього улюбленця – йоркширського тер'єра на ім'я Тимофій.

Прикордонникам чоловік пояснив, що його сім’я виїхала до Бельгії і він хотів незаконно перетнути кордон з Румунією, щоб у подальшому потрапити до своїх рідних. У який саме спосіб мав перетинати кордон, правопорушник не знав. Про це пише Закарпаття онлайн.

Повідомив, що дружина через соціальні мережі знайшла ділків, які пообіцяли переправити його до сусідньої країни. Для цього наказали їхати у селище Солотвино, вздовж якого уся ділянка українсько-румунського кордону проходить річкою Тиса. Про те, що чоловіку прийдеться перетинати кордон річкою, у якій він міг втопитися разом зі своєю собакою, йому «традиційно» не повідомили.

Наразі оперативники встановлюють коло осіб, можливо причетних до організації незаконної подорожі чоловіка.

На самого правопорушника складено протокол про вчинення ним адмінправопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023