З початку року на Рівненщині працевлаштували 343 особи з інвалідністю

04 Грудня 2022, 16:14
Працевлаштування людей з інвалідністю 778
Працевлаштування людей з інвалідністю

Для людей з інвалідністю мати роботу – це можливість підвищити соціальний статус, свою значимість, поліпшити добробут. Вони потребують особливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. 

Про це Бізнес.Райн повідомили у Рівненському обласному центрі зайнятості

«Впродовж січня-листопада 2022 року послугами Рівненської обласної служби зайнятості скористалися понад 1,7 тис. людей з інвалідністю, з них 1,6 тис. осіб з інвалідністю мали статус безробітного. З початку року за допомогою служби зайнятості отримали роботу 343 особи з інвалідністю. За направленням служби зайнятості 118 безробітних людей з інвалідністю проходили професійне навчання. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 45 осіб. Профорієнтаційними послугами охоплено майже понад 1,3 тис. осіб» - зазначив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

В базі вакансій Рівненської обласної служби зайнятості з початку року налічувалося 282 вакансії, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю, з них 84 вакансії укомплектовано. Актуальними на ринку праці є такі професії та спеціальності: адміністратор, касир торговельного залу, продавець-консультант, виробник харчових напівфабрикатів, швачка, фахівець з комп’ютерної графіки, підсобний робітник, звукорежисер, логіст, лікар-терапевт, дояр, укладальник-пакувальник, прибиральник службових приміщень та інші.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024