Власники вартісних авто поповнили бюджети громад Волині на 2 мільйони гривень транспортного податку

04 Грудня 2022, 17:20
Транспортний податок 1135
Транспортний податок

На Волині власники елітних авто впродовж десяти місяців 2022 року сплатили до місцевих бюджетів майже 2 мільйони гривень транспортного податку.

Про це Бізнес.Район повідомили у ГУДПС у Волинській області.

Із загальної суми надходжень 858 тисяч гривень транспортного податку надійшло до бюджету Луцька. 196 тисяч гривень перерахували до бюджету власники авто, що зареєстровані у Луцькому районі.

Тим часом на Горохівщині до бюджетів громад сплачено 193 тисячі гривень транспортного податку. Ще 158 тисяч гривень – внесок власників вартісних автомобілів до бюджету Ковеля.

Транспортний податок входить до складу податку на майно. Власники елітних транспортних засобів мають обов’язок не лише сплачувати транспортний податок, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Усім, хто придбав дорогі автомобілі за доходи без належної сплати ПДФО, запропоновано скористатися одноразовим добровільним декларування активів до 1 березня 2023 року.

Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023