GPS-моніторинг у лісових господарствах: як він працює на Волині

13 Грудня 2022, 12:14
GPS-моніторинг у лісових господарствах: як він працює на Волині 670
GPS-моніторинг у лісових господарствах: як він працює на Волині

На Волині уже п’ятий рік поспіль працюють сучасні автоматизовані системи GPS-моніторингу для управління та контролю працівників лісових господарств.

Про це повідомляє Пресслужба ТОВ «Українські геоінформаційні системи».

Як розповів СЕО ТОВ «Українські геоінформаційні системи» Андрій Ковалик, упродовж останніх років у лісових господарствах – Волинської, Івано-Франківської, Житомирської, а також Черкаської та Сумської області, запроваджено нові автоматизовані системи контролю та управління господарствами.

 «З метою збереження лісового фонду, належного захисту та створення сприятливих умов для ведення лісових господарств, ми розробили унікальну систему контролю за ними. Зокрема, для контролю за роботою автотранспорту, що вивозить деревину, на автомобілі було встановлено GPS-трекери. Таким чином, кожен керівник лісового господарства здійснює моніторинг руху його працівників та належного його підприємству транспорту, розуміє скільки на сьогодні автотранспорту використовується для вивезення деревини, контролює ефективність використання паливно-мастильних матеріалі», – розповідає експерт.

Система моніторингу та контролю автотранспорту лісових господарств виконує такі завдання:

  • контроль у режимі реального часу;
  • чітке відображення місцезнаходження автотранспорту;
  • формування пройденого маршруту за будь-який проміжок часу, відображення місць зупинки автотранспорту;
  • контроль швидкісного режиму;
  • ідентифікація водіїв та автотранспорту;
  • отримання щоденної звітності на E-mail;
  • відображення фактичного розходу палива (заправок/зливів палива); можливість підключення різних транспортних засобів.

У всіх лісгоспах, де запроваджена автоматизована система, розробник ТОВ «Українські геоінформаційні системи» допоміг впровадити контроль за роботою всіх лісників.

«Це той самий GPS-трекер, як і на службовому автотранспорті, але у вигляді брелків або мобільних додатків, які лісники носять зі собою. Так, лісництва можуть не лише відстежити, як рухаються їхні транспорті засоби, а й куди ходять їхні працівники, бачать межі лісів, які поділені на квадрати та розуміють чи лісники їх перевіряють», – зазначають розробники.

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024