Громади Волині торік отримали понад 550 мільйонів гривень плати за землю

25 Січня 2023, 14:09
Плата за землю 605
Плата за землю

На Волині за підсумками 2022 року до місцевих бюджетів сплатили 550,2 мільйона гривень плати за землю. Це на 6 відсотків більше, ніж у 2021 році.

Про це Бізнес.Район повідомили у ДПС у Волинській області.

Зокрема, місцеві бюджети отримали 470,2 мільйона гривень плати за землю від юридичних осіб і майже 80 мільйонів гривень земельного податку, який перерахували фізичні особи-землевласники та землекористувачі.

«Сумління та фінансовий внесок кожного платника податків для бюджетної спроможності громад надзвичайно важливі. Органи місцевого самоврядування повинні стабільно отримувати кошти для підтримки у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, виконання повноважень у соціальній сфері та дбати про оборонні заходи. Така відповідальна місія можлива лише за належної податкової культури платників. Тому звертаємося до платників податків з проханням виконувати свої податкові зобов’язання своєчасно», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Окрім поточних платежів, громадянам варто подбати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку та податку на нерухомість, - нагадують у податковій службі.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023