Підприємців міста Володимира закликають не вестися на пропозиції шахраїв

26 Січня 2023, 18:00
Шахраї 866
Шахраї

Останнім часом активні та настирливі псевдоподатківці телефонують до представників бізнесу Володимира

Про це Бізнес.Район повідомили у ДПС у Волинській області.

Ці наразі невстановлені особи пропонують розв'язання проблемних питань у сфері оподаткування за певну фінансову винагороду, або ж висловлюють прохання про фінансову допомогу. 

Оскільки такі випадки неодноразово мали місце раніше, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують підприємцям ігнорувати прохання псевдоподатківців. Жодного стосунку до органів ДПС ці телефонні шахраї не мають.

А тим часом задля запобігання корупційним ризикам податкова служба активно та ефективно впроваджує дистанційний формат взаємодії з бізнесом, зокрема за посередництвом електронних сервісів та через Електронний кабінет. Тому особисте спілкування посадових осіб органів ДПС із платниками - не обов’язкова умова виконання контрольно-перевірочних функцій.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу [email protected], або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171, ІР (033)7127.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024