За останній місяць спільна банківська мережа POWER BANKING зросла в більш як 1,5 раза

28 Січня 2023, 12:20
POWER BANKING 183
POWER BANKING

Загалом вже 1827 відділень банків у майже 300 населених пунктах додатково оснащені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку.

Тобто 40% від загальної кількості банківських відділень (за винятком непрацюючих та тих, що знаходяться на окупованих територіях та територіях, де ведуться/можливі бойові дії) готові працювати в умовах потенційного блекауту. Про це пише Національний банк України

 "Сьогодні кожен банк абсолютно чітко розуміє свою роль і відповідальність у забезпеченні безперервної роботи банківської системи в умовах енергетичного терору. Національний банк визначав за мету досягти позначки у 35% від мережі кожного з банків. Деякі банки ще наближаються до визначеного рівня, але всі разом, по системі, ми вже перевищили цей показник! Отже, кількість відділень POWER BANKING зростатиме й надалі", – наголосив Голова НБУ Андрій Пишний.

Нагадаємо, POWER BANKING – це спільна мережа відділень банків по всій Україні, які мають працювати та надавати клієнтам фінансові послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту.

Лідерами проєкту на його старті стали 14 системно важливих банків, але згодом до мережі приєдналися майже всі банки системи.

 
Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром