Закарпаття розробило регіональний план підтримки ВПО на 2023 рік

28 Січня 2023, 13:10
Форум «Життя з «нуля»: як допомагають переселенцям на Закарпатті» в Ужгороді. 740
Форум «Життя з «нуля»: як допомагають переселенцям на Закарпатті» в Ужгороді.

Комплексна допомога вимушеним переселенцям в області цьогоріч продовжиться та вийде на новий рівень. Це передбачає регіональний план реагування на забезпечення потреб життєдіяльності ВПО на 2023 рік, який презентував Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА під час форуму «Життя з «нуля»: як допомагають переселенцям на Закарпатті» в Ужгороді.

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація

За словами Петра Добромільського, план містить програму дій для всебічної підтримки вимушених переселенців, зокрема у сферах освіти, медицини, соціального та психологічного супроводу, працевлаштування тощо. Його реалізовуватиме Закарпатська ОВА спільно з територіальними громадами краю, міжнародними партнерами, благодійними організаціями та волонтерами.

Читайте також: Закарпаття – серед лідерів за розміром наданої грошової підтримки ВПО

 «Важливо максимально об’єднати зусилля й допомогти постраждалим від війни українцям адаптуватися та інтегруватися в життя нашого регіону. Особлива турбота про вразливі категорії населення: дітей, багатодітних родин, людей старшого віку, осіб з інвалідністю та інших», – зазначив заступник голови ОВА.

Під час форуму відбулися й панельні дискусії щодо працевлаштування вимушено переміщених осіб, надання соціально-психологічної підтримки, релокації бізнесу, розвитку ІТ-сфери в регіоні та інших.

 
Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024