Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Підприємиці говорили про експорт за чашечкою кави
Підприємиці говорили про експорт за чашечкою кави

Підприємиці говорили про експорт за чашечкою кави

20:55 15.02.2018
149

У Луцьку відбувся захід на тему: «Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки», який проходив в інтерактивному форматі світового бізнес-кафе.

Організаторами заходу виступили проект Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS (Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій), Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту та Волинська торгово-промислова палата, повідомляє сайт Волинської торгово-промислової палати.

Більшість аудиторії заходу складали активні представники жіночої половини експортоорієнтованого бізнесу Волині. Учасники мали змогу отримати інформацію з перших уст від експертів Офісу з Просування Експорту та CUTIS про можливості для їх бізнесу в рамках дії угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою, дізнались про перспективи використання платформи She exports, спрямованої на підвищення потенціалу українських жінок-підприємців на міжнародних ринках.


Під час роботи в малих робочих групах учасниці визначали: якими ж є конкретні перешкоди в розвитку експорту для компаній, які послуги з підтримки експорту потрібні для подолання цих перешкод, який спосіб/формат надання послуг з підтримки експорту є найкращим? Хто зможе надавати ці послуги? Під час обговорення учасники обмінялися досвідом, отримали нові ідеї з ведення власної експортної стратегії, поділилися пересторогами щодо експорту української продукції в Канаду і що важливо – здобули нові дружні бізнес-контакти.

;
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин