Громаді на Волині повернули понад 150 тисяч гривень за пальне

01 Лютого 2023, 16:42
Маневицькій громаді повернули понад 150 тисяч гривень за пальне 715
Маневицькій громаді повернули понад 150 тисяч гривень за пальне

Північно-західний апеляційний господарський суд задоволив апеляційну скаргу Рівненської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Рівненської області до приватного товариства, визнав недійсними додаткові угоди та зобов’язав стягнути на користь Маневицької селищної ради Волині майже 157 тисяч гривень.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Так, Камінь-Каширська окружна прокуратура Волинської області встановила, що у 2021 році між приватним товариством і відділом освіти укладений договір про закупівлю пального для заправки шкільних автобусів.

За час виконання цього договору до нього шість разів вносили зміни, які, зрештою, призвели до збільшення ціни за 1 літру дизпалива та бензину майже на чверть, хоча коливання ціни на пальне на відповідному ринку товарів у той час не було.

Внаслідок цього управління освіти недотримало понад 6,5 тонни пального, якого б вистачило для перевезення дітей впродовж місяця. Це стало підставою для звернення з відповідним позовом до суду.

Суд першої інстанції виніс рішення на користь суб’єкта підприємницької діяльності, який діючи недобросовісно, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», без належного обґрунтування та документального підтвердження змінював 6 разів за два місяці ціну за одиницю товару.

Займаючи принципову позицію та не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Рівненська обласна прокуратура подала до суду апеляційну скаргу.

Північно-західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокурора та задоволив позов. Відтак збитки, завдані місцевому бюджету, підлягають примусовому стягненню.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром