Професійне навчання сприяє працевлаштуванню: історія безробітної з Рівненщини

03 Лютого 2023, 16:06
Працевлаштування 272
Працевлаштування

Навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості — це унікальна можливість отримати нові знання та навички, які допоможуть реалізувати свій потенціал та знайти бажану роботу. Зареєстровані безробітні мають можливість опанувати нову професію, затребувану на ринку праці, чи підвищити наявний рівень кваліфікації, що дасть можливість  успішно працевлаштуватися.

Яскравим прикладом працевлаштування після проходження професійного навчання є історія Валерії Шевчук. Про це йдеться на сайті Рівненського ОЦЗ.

Перебуваючи на обліку як безробітна в Дубровицькому управлінні Сарненської філії обласного центру зайнятості, жінка скористалась можливістю здобути нову професію «Бармена» та розпочала професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Навчання організували на замовлення роботодавця за дуальною формою. Упродовж 2-х тижнів  безробітна  отримувала  від викладачів Рівненського ЦПТО ДСЗ теоретичні знання, а  практичні —  безпосередньо на майбутньому місці роботи у роботодавця. Після закінчення навчання слухачці  присвоєно відповідну кваліфікацію та видано свідоцтво про освіту державного зразка.

Сьогодні Валерія Шевчук вже офіційно працює у роботодавиці Ольги Чевжик за здобутим фахом і завдячує усім причетним, які допомогли їй отримати роботу.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром