Майбутні касири пройшли вишкіл в торговельних закладах Сарненщини

04 Лютого 2023, 14:05
Майбутні касири пройшли вишкіл в торговельних закладах Сарненщини 305
Майбутні касири пройшли вишкіл в торговельних закладах Сарненщини

Від п'яти до трьох місяців – термін, за який на базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ професію «Касир торговельного залу» здобули мешканці Сарненщини

Про це йдеться на сайті Рівненського ОЦЗ.

Скеровані на навчання Сарненською філією Рівненського обласного ЦЗ, безробітні добре опанували теоретичний матеріал та вміло застосували отримані знання під час виробничої практики в місцевих торговельних закладах. Здобувши професію касира торговельного залу ІІІ категорії, усі успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, відпрацювали практичні завдання у касовій системі програми «Ultra магазин» та отримали свідоцтва державного зразка.

Серед слухачів – вимушено переміщена мешканка Донецької області Ірина Фостюченко. Жінка має вищу економічну освіту, тривалий час працювала продавцем. 

«Мені знайома робота в торгівлі, подобається працювати з людьми, отож, навчання давалося легко. Розглядаю пропозицію працювати в місцевому магазині», - розповідає жінка

Оксана Примак за освітою ткаля, працювала на рівненському швейному підприємстві. 

«Я потрапила під скорочення. Постало питання подальшої роботи. На Сарненщині я стала на облік у центрі зайнятості. А коли запропонували навчання на касира, погодилася. І тепер маю роботу, яка подобається! Дуже задоволена навчанням. На практиці попрацювала з касовим апаратом, отож, після навчання вже сміливо приступаю до роботи», - ділиться жінка

Завідувач відділення Іван Гаврилюк додає: 

«У навчальних кабінетах і майстерні відділення створено відповідні умови та передбачено сучасне матеріально-технічне і методичне забезпечення, до послуг слухачів – професійне обладнання, у т.ч. касові апарати, робоче місце касира. Ми навчаємо робітників із максимальним орієнтуванням на реальні робочі місця».

Виробничу практику слухачки  пройшли у торгових підприємствах району, де удосконалили свої знання та вміння з професії. Саме практика  допомогла  максимально адаптуватися до реальних умов праці, проявити свої професійні та комунікаційні якості.

Викладачка Тамара Якубович зауважила, що група старанна та організована. Слухачі добре знають порядок виконання касових операцій, правила розрахунку із споживачами, порядок одержання, зберігання та видавання коштів, асортимент та роздрібні ціни на наявні товари, правила продажу товарів. Касири впоралися із програмними реєстраторами розрахункових операцій, поглибили комп’ютерну грамотність, знають товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів, організацію та технологію торгівлі.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром