На Закарпатті спостерігають позитивну динаміку зовнішньоекономічної діяльності

04 Лютого 2023, 12:05
Діалог з представниками митних органів і бізнесу, котрий реалізовує продукцію за кордон 498
Діалог з представниками митних органів і бізнесу, котрий реалізовує продукцію за кордон

На Закарпатті спостерігають позитивну динаміку зовнішньоекономічної діяльності: за січень-листопад 2022 року зафіксували торговельний обіг з іноземними партнерами в розмірі 3,3 мільярда  доларів.

За цей час експорт товарів підприємств області становив 1,8 мільярда доларів, що на 19,3% більше в порівнянні з відповідним періодом 2021 року.

На важливості продовження такої тенденції, зокрема, наголосив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА під час діалогу з представниками митних органів і бізнесу, котрий реалізовує продукцію за кордон. Водночас порушили питання зменшення часу оформлення й пропуску вантажів, оподаткування, оформлення декларацій, окремих аспектів новацій у митному законодавстві.

Зосередили увагу й на можливостях, які відкриваються для авторизованих економічних операторів. Йдеться про особливий статус підприємця, котрий показує високий рівень довіри і дає певні переваги: спрощене декларування, швидший процес переміщення товарів через митницю.

«Ми завжди готові підтримувати бізнес, який попри війну продовжує свою діяльність, сплачує податки й створює нові робочі місця», – підкреслив Василь Іванчо.
Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром