Користування надрами на Волині торік додало бюджетам 307 мільйонів гривень ренти

05 Лютого 2023, 11:08
Користування надрами 1033
Користування надрами

За підсумками 2022 року волинські господарюючі суб’єкти спрямували до бюджету 307 мільйонів гривень рентної плати за користування надрами.

Загальна сума сплаченої ренти за користування надрами значно перевищує надходження 2021 року. Про це Бізнес.Район повідомили у ДПС у Волинській області.

Зокрема, за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення в області сплатили 12,5 мільйона гривень.

Тим часом надходження рентної плати за користування надрами для видобування природного газу склали 289 мільйонів гривень. До речі, це найвищі показники сплати ренти за видобування газу порівняно з минулими роками.

Окрім того, господарюючі суб’єкти спрямували до бюджету 5,2 мільйона гривень за видобуток бурштину. Ще понад 0,3 мільйона гривень отримано від видобування кам’яного вугілля.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: фінансові умови для ефективної протидії ворогу в умовах військової агресії рф та виконання державою соціальних зобов’язань залежать від податкової дисципліни кожного платника. Тому вагомий внесок у майбутню перемогу над загарбником робить кожен, хто дотримується вимог податкового законодавства.

Читайте також: Перший бюджетний позитив 2023: у січні платники податків Волині сплатили до бюджету 1,2 мільярда гривень

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром