«Армія відновлення» виконала роботи на понад 30 мільйонів гривень

05 Лютого 2023, 15:08
«Армія відновлення» 590
«Армія відновлення»

Держава виплатила понад 30 мільйонів гривень безробітним за виконання суспільно корисних робіт в рамках проєкту «Армія відновлення». 

Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна в ефірі телемарафону «Суспільне. Спротив».

На сьогодні до «Армії відновлення» залучено вже понад 5 тисяч безробітних у 10 областях. Держава виплатила їм за виконання суспільно корисних робіт понад 30 млн грн, в тому числі з початку 2023 року - 6,3 мільйона гривень. Цього року Уряд збільшивфінансування на виконання таких робіт до 104 мільйона гривень. І сподіваємось, що інші регіони, в яких ще не здійснюються суспільно корисні роботи, найближчим часом долучаться до цього проекту, а в областях, де вони вже розпочаті, активніше залучатимуть до них безробітних, - розповіла Тетяна Бережна.

За її словами, до виконання таких робіт найбільше безробітних нині залучено в Полтавській області — майже 1500 осіб, Сумській — понад 1000 осіб, Київській — понад 900 осіб, Донецькій – 710 осіб.

Читайте такожСкільки безробітних на Волині долучилися до проєкту «Армія відновлення»

Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Зокрема, безробітних залучають до розбору завалів і відновлення житлових будинків, пошкоджених в результаті бойових дій, облаштування підвальних приміщень під укриття, фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток. За виконання таких робіт вони отримують щонайменше 6700 грн, що є більшим, ніж середній розмір виплати допомоги з безробіття.

Заступник Міністра також зазначила, що серед безробітних, яких залучають до «Армії відновлення», є як чоловіки, так і жінки в майже рівній пропорції, більшість з них — люди в найбільш працездатному віці 35-50 років, за професійною групою це переважно кваліфіковані робітники (сільського та лісового господарства, робітники з інструментом, робітники з обслуговування технологічного устаткування та машин).

Читайте також:На Рівненщині безробітні долучилися до проєкту «Армія відновлення»

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром