На Волині понад 97% податкових звітів подаються в електронному вигляді

08 Лютого 2023, 17:13
Платники податків 843
Платники податків

Електронний формат звітування впевнено лідирує серед платників податків Волині.

Зокрема, за підсумками 2022 року платники податків області подали до ДПС через Електронний кабінет понад 97 відсотків звітів. Про це Бізнес.Район повідомили у ДПС у Волинській області.

Онлайн-спілкуванню з податковою службою надають перевагу юридичні особи та підприємці. Звіти онлайн нині майже однаково популярні серед представників бізнесу різних груп.

До слова, протягом 2022 року платники податків Волині подали до органів ДПС майже 380 тисяч звітів, 368,4 тисячі з яких — у режимі онлайн.

«Тобто, електронний документообіг, який виключає суб’єктивний чинник, наші платники вважають більш зручним і прийнятним для спілкування з податковою службою. Серед очевидних переваг такої дистанційної взаємодії - економія часу та ресурсів, а також відсутність корупційних ризиків», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Торік 98 відсотків звітних документів до ДПС юридичні особи в області подали через Електронний кабінет. Понад 96 відсотків декларацій волинські підприємці теж подають дистанційно. Щороку зростає кількість громадян, які подають декларацію про майновий стан і доходи через Електронний кабінет.

Нагадують, що одноразова добровільна декларація у рамках податкової амністії подається лише в електронному вигляді.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром