Закарпатська Держпродспоживслужба: в умовах воєнного стану, пріоритетні завдання на цей рік та підтримку бізнесу

08 Лютого 2023, 15:14
Нарада 334
Нарада

Про важливість роботи фахівців обласного ГУ Держпродспоживслужби в умовах воєнного стану, пріоритетні завдання на цей рік та підтримку бізнесу йшлося на нараді з Василем Іванчо — заступником голови Закарпатської ОВА з керівниками структурних підрозділів Управління.

Про це пише Закарпатська обласна державна адміністрація

«Маємо розуміти, що попри всі складнощі потрібно виконувати свої обов’язки якісно і професійно. Тут велика повага до наших спеціалістів, котрі дійсно показують гідну роботу», – наголосив Василь Іванчо.

На нараді обговорили обласні програми, які спрямовані на підтримку рослинництва й тваринництва, співпрацю з австрійськими федеральними землями, розвиток вівчарства, паспортизацію тварин.

Ще одне не менш важливе питання: позитивна динаміка щодо експорту товарів, зокрема й сільськогосподарських. Цю тенденцію потрібно продовжувати, і тут теж вагому роль відіграє Держпродспоживслужба, підкреслив заступник голови ОВА.

Водночас говорили й про релоковані підприємства. Аби вони продовжували працювати на території області, потрібно створювати для цього відповідні умови.

«Для цього маємо робити кроки на зустріч бізнесу, звісно, у правовому полі. Не покарати, а попередити, привести їхні дії у відповідність до законодавства», – резюмував Василь Іванчо.
Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром