Жителів Володимирської та Нововолинської громад вчать підприємництву з нуля

24 Лютого 2023, 14:13
Школа «Підприємець з нуля» 833
Школа «Підприємець з нуля»

На Волині 23 лютого розпочала роботу Школа «Підприємець з нуля» за підтримки Нововолинської та Володимирської міських рад.

Протягом трьох днів провідні фахівці у галузі фінансів, права, кадрової політики, маркетингу будуть ділитися досвідом грамотного ведення бізнесу з мешканцями цих громад. Про це інформують на сайті Нововолинської міськради.

З вітальними словами до слухачів курсу звернувся міський голова Володимира Ігор Пальонка та міський голова Нововолинська Борис Карпус.

Очільник Нововолинської громади пригадав власний досвід у галузі підприємництва, побажав усім присутнім впевненості та наполегливості у досягненні поставлених цілей. На заняттях Школи – плідної роботи і міцних знань.

Організували захід ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя» у співпраці з Нововолинською та Володимирською міськими радами. Заняття проводять у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією з міжнародної співпраці Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024