Двох жителів Володимира підозрюють в організації незаконного переправлення ухилянтів за кордон

10 Березня 2023, 12:57
Вилучені предмети 598
Вилучені предмети

Двом жителям міста Володимира повідомили про підозру у вчиненій за попередньою змовою групою осіб організації незаконного переправлення військовозобов'язаних чоловіків через державний кордон з корисливих мотивів. 

Про це пише Волинська прокуратура.

За даними слідства, 25-річний та 21-річний волиняни виготовляли клієнтам документи, необхідні для перетину кордону під виглядом водія фізичної особи-підприємця, що має ліцензію на міжнародні вантажні перевезення, вносили відомості про «водія» до інформаційної системи «Шлях» та надавали автомобілі для перетину кордону. 

Таким чином у лютому 2023 року в умовах правового режиму воєнного стану в Україні вони організували переправлення у Республіку Польща двох військовозобов'язаних чоловіків. Під час організації переправлення ще одного зловмисників викрили правоохоронці. 

У ході санкціонованих судом обшуків у них вилучили готівкові кошти (2000 доларів США, 910 євро, понад 2000 польських злотих та 5000 гривень) та печатки суб'єктів господарювання, які чоловіки використовували у своїй незаконній діяльності. 

Одному з підозрюваних суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, іншому – у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024