У Ковелі обговорили підняття цін на проїзд у маршрутках

24 Лютого 2018, 10:05
877 Джерело: сайт Ковельської міської ради

У Ковелі відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифів у ковельських маршрутках.

Обговорення нових тарифів на проїзд у маршрутках відбулося у четвер, 22 лютого, - повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У Ковелі хочуть встановити вартість проїзду для дорослого населення у розмірі 4 гривень (замість 3 гривень), для студентів – 3,50 гривень (замість 2,50), а школярі платитимуть 3 гривні (замість 2 гривень).

За словами головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Інни Товстиги є кілька причин для прийняття такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, значно зросла мінімальна зарплата. Перевізники змушені сплачувати чималий податок, подбати про достойну оплату праці водіїв. Отож, підвищення вартості проїзду є економічною необхідністю.

До присутніх звернувся підприємець Сергій Делейчук. Він наголосив, що нинішні тарифи уже давно не виправдані. Зважаючи на нестабільну ситуацію у державі, перевізникам важко говорити про рентабельний бізнес. Тепер вони просто виживають. Аби утримати водіїв, мають подумати про підняття їм окладів. Трішки краща ситуація складається у зимово-осінній період, але незабаром погодні умови поліпшаться і люди, аби зекономити, пересядуть на велосипеди, ходитимуть пішки. Не потрібно забувати й про пільговиків. Це також додаткове фінансове навантаження для підприємців.

У міському бюджеті закладено певну суму компенсаційних виплат за перевезення цієї категорії пасажирів. Проте ці кошти покриють лише невелику частину реальних витрат.

Після дискусій присутні майже одноголосно підтримали проект рішення. Далі цей документ буде внесено на затвердження виконавчого комітету.

Коментар
Код блоку:
31/01/2023 Вівторок
31.01.2023