На Рівненщині чоловік виграв грант від держави і відкрив швейний цех

19 Березня 2023, 17:20
На Рівненщині чоловік виграв грант від держави і відкрив швейний цех 939
На Рівненщині чоловік виграв грант від держави і відкрив швейний цех

У цеху на Рівненщині виготовляють тактичний одяг для військових. Його вже носять українські захисники. Кажуть – і зручно, і тепло.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

До повномасштабної війни Михайло Хомич разом із сім’єю мешкав в Ірпені. Очолював юридичний відділ будівельної компанії. Але вже 24 лютого минулого року вивозив дружину і двомісячну доньку подалі від вибухів. Сім’я переїхала на Рівненщину.

Тоді Михайло спілкувався з багатьма друзями, які пішли до лав ЗСУ добровольцями. На той час у них серед іншого була потреба в теплому тактичному одязі. Чоловік почав шукати, хто в Рівному міг би його пошити. І це виявилося доволі непростим завданням. Зрештою, зрозумів, що результативніше буде організувати таке виробництво самостійно.

Так у Михайла Хомича виникла ідея розпочати власну справу. А потім він дізнався про можливість отримати грант від держави на її розвиток. Каже, що тут відіграв роль його юридичний досвід. Адже він звик відстежувати і вивчати інформацію про різноманітні нововведення. Тож чоловік скористався урядовою програмою «єРобота».

Михайло отримав консультації від фахівців Рівненського обласного центру зайнятості, пройшов навчання, написав бізнес-план, подав онлайн-заявку через портал «Дія». І проєкт підтримали. Чоловік отримав 250 тисяч гривень від держави на розвиток своєї справи.

Гроші він спрямував на обладнання і облаштування цеху. Взяв на роботу людей. До речі, серед них є і жінка-переселенка з Харкова. Вона – досвідчена технологиня. І зараз вони шиють повсякденний тактичний одяг. Це костюми, штани з утепленням і літнього варіанту, флісові кофти та інше. Продукцію закуповують і волонтери – спрямовують її для військових.

Михайло Хомич каже, що швейну справу розвиватиме й надалі. І це його внесок у перемогу.

Тим часом спробувати скористатися грантовою програмою від держави може кожен! Подробиці – за посиланням: https://bit.ly/3YzQ8i0.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром