«Усі податки, які платять громадяни та бізнес, підуть на оборону та безпеку», – Денис Шмигаль

20 Березня 2023, 16:06
Оборонна здатність 601
Оборонна здатність

Найперший ключовий пункт Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік — це безпека та оборона. 

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання.

«Усі податки, які платять громадяни та бізнес, підуть саме на оборону та безпеку, підуть на нову зброю, нову техніку та краще забезпечення для української армії», — відзначив очільник Уряду.

Серед ключових завдань у цій сфері, за його словами, передбачили:

  • розвиток оборонно-промислового комплексу. Нові виробництва боєприпасів, нові ракетні програми, забезпечення армії дронами, в тому числі виробництва українських компаній;
  • співробітництво з партнерами для спільного виробництва нових озброєнь.
  • залучення приватного сектору до розвитку оборонно-промислового комплексу. Державно-приватне партнерство. Технології подвійного призначення;
  • розмінування деокупованих територій;
  • реалізація Формули Миру Президента України Володимира Зеленського.

Ще один пункт Плану пріоритетних дій Уряду — це подальша інтеграція в ЄС та НАТО. Як зауважив Денис Шмигаль, Україна виконує 7 рекомендацій Європейської Комісії, а тепер, зокрема, запускає селф-скринінг законодавства на відповідність європейському та ставить за мету вже цього року розпочати переговори про членство.

«Плануємо оновити План заходів для виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Будемо й далі інтегруватися до внутрішнього ринку ЄС. Плануємо продовжити транспортний та економічний безвізи. Хочемо отримати роумінговий безвіз та почати процес приєднання до Єдиної зони платежів у євро (SEPA). Створюємо Офіс програми «Горизонт Європа» в Україні. Будемо розвивати транс’європейську транспортну мережу (TEN-T) всередині України. Будуємо спільні пункти пропуску на кордоні та інтегруємо нашу митницю», — зазначив Прем’єр-міністр.

Читайте також: Волинська бригада тероборони пояснила, чому не сплачує податки у бюджет Луцька

 

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023