Податківці Рівного надають допомогу платникам у реєстрації програмного РРО

03 Квітня 2023, 12:05
Реєстрація програмного РРО 401
Реєстрація програмного РРО

Працівники податкової у Рівненській області продовжують проводити заходи з платниками податків з питань застосування РРО/ПРРО фізичними особами-підприємцями, в тому числі платниками єдиного податку ІІ-ІV груп.

Про це йдеться на сторінці податківців у Рівненській області.

В ході тренінгів, які проводяться для відвідувачів ЦОП, податківці інформують присутніх про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій у період дії воєнного стану, порядок ведення обліку товарних запасів, відповідальність суб’єктів господарювання за порушення вимог законодавства у сфері здійснення розрахункових операцій.

Також  звертають увагу на те, що з 01.01.2023 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2022 № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)», яка передбачає, що у 2023 році pos-термінали зобов’язані встановити усі торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тисяч осіб незалежно від площі торговельного об’єкта. 

За порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою, недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів, встановлена відповідальність передбачена ст. 16315  Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Під час чергового навчання заступниця начальника ДПІ у Рівному Наталія Костюк надала практичну допомогу платникам податків у реєстрації ПРРО.

Крім того, податківиця нагадала платникам про проведення кампанії  декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
12.07.2024