Румунія починає перевірки сільгосптоварів із України на кордоні

19 Квітня 2023, 18:00
Румунія починає перевірки сільгосптоварів із України на кордоні 438
Румунія починає перевірки сільгосптоварів із України на кордоні

Міністр сільського господарства Румунії Петре Деа у середу повідомив українському колезі Миколі Сольському про запровадження на кордоні перевірок сільськогосподарських товарів, які ввозяться з України.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Digi24.

Як оголосив румунський міністр, Румунія запровадить додаткові заходи безпеки – пломбування й відстеження – для транспортних засобів, що прямують через румунську територію до третіх країн, для захисту румунських фермерів, які постали перед труднощами через наплив зерна з України.

«Румунія як держава-член ЄС підтримує зусилля Європейської комісії з підтримки України перед лицем російської агресії та продовжить забезпечувати транзит зерна з цієї країни до третіх країн і традиційних торговельних маршрутів», – підкреслив міністр.

Також Румунія із середи запроваджує митний контроль для всієї агропродовольчої продукції, що надходить з України, з відбором зразків для визначення якості відповідно до європейського законодавства, а не в пункті призначення, як це було до цього часу.

Як відомо, останніми днями Польща, Угорщина, Словаччина та Болгарія заборонили імпорт українських сільгосптоварів, у Румунії лунають заклики до цього через шкоду для місцевих фермерів у зв’язку з нижчими цінами української продукції.

Читайте також: Болгарія заборонила імпорт продовольства з України

Коментар
16/07/2024 Понеділок
15.07.2024