Волинянка незаконно будувалася на землях «Укренерго»

20 Квітня 2023, 16:37
Незаконне будівництво 396
Незаконне будівництво

Звинувачують жительку села Зміїнець Луцького району  у самовільному будівництві будівель та споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці, а також підробленні й використанні нею підроблених документів 

Про це повідомляє Волинська прокуратура.

За даними слідства, у 2017-2018 роках жінка незаконно спорудила дві двоповерхові будівлі площею понад 700 кв. м. на земельній ділянці, яка перебувала у державній власності та знаходилась в користуванні Державного підприємства Національна енергетична компанія «Укренерго», на території Прилуцької сільської ради.

Аби надати видимості законності своїм діям, вона підробила нікчемний договір купівлі-продажу їй цих споруд приватним підприємством та акт прийому-передачі їй цього майна.

Підроблені документи жінка використала, пред'явивши їх державному реєстратору з метою реєстрації речових прав на земельну ділянку.

За усі ці дії обвинувачена відповість у суді.

Прокурори ж Луцької окружної прокуратури, окрім того, звернувшись до суду із позовом в інтересах держави в особі Луцької міської ради, наполягають також на скасуванні державної реєстрації та припиненні права власності громадянки на самовільно захоплену ділянку, звільненні ділянки від незаконно збудованих споруд та поверненні земельної ділянки державі.

Коментар
29/11/2023 Середа
29.11.2023