На Волині зібрали понад пів мільярда гривень ПДВ

22 Квітня 2023, 18:00
ПДВ 344
ПДВ

За підсумками першого кварталу 2023 року внесок волинських платників ПДВ до держбюджету – 557,6 мільйона гривень.

Якісні податковий супровід бізнесу та адміністрування дозволяють залучати до бюджету належні суми податку на додану вартість, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області та звертаються до платників із проханням уважно підходити до питання вибору ділових партнерів.

«Податкова служба будує відносини з платниками ПДВ на засадах прозорості. Сучасні інформаційні рішення, що впроваджені в процес податкового супроводу, передбачають винятково дистанційну взаємодію та своєчасне реагування на можливі ризики. Щоб уникнути ситуації, коли призупиняється реєстрація податкових накладних, рекомендуємо представникам бізнесу уважно аналізувати податкове досьє потенційних партнерів та дбати про власну ділову репутацію», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що задля запобігання бюджетним втратам та лише за наявності підстав податківці ретельно аналізують показники діяльності окремих платників із тим, щоб не допустити мінімізацію сплати податків.

Читайте також: На Волині підбили підсумки виконання місцевих бюджетів області у 2023 році

Коментар
07/12/2023 Четвер
07.12.2023