Фонд держмайна заробив на приватизації рекордну суму за останні 10 років

28 Квітня 2023, 16:07
Приватизація 291
Приватизація

Фонд державного майна у першому кварталі року отримав від приватизації та перерахував до бюджету  902 мільйони гривень — рекордний показник за останні 10 років.

Про це повідомляє пресслужба Фонду.

У ФДМ підкреслили, що в середньому за перший квартал протягом останнього десятиліття приватизація приносила 234 мільйони гривень.

В перші три місяці року ФДМУ виставляв на торги логістичні, торговельні, складські, спиртові та інші активи. Вперше вдалось приватизувати морський порт в Україні — продаж порту «Усть-Дунайськ» приніс до бюджету понад 200 мільйонів гривень.

Також інвестори активно цікавилися спиртовими активами: під час торгів з продажу Сторонибабського спиртзаводу його вартість зросла у 2,7 раза – до 142 мільйонів гривень. 

А приватизація Барського спирткомбінату принесла до держбюджету 21,3 мільйона гривень — у 4,7 раза більше стартової ціни.

«Наша мета — чесна та прозора приватизація з максимальною конкуренцією на аукціонах. Результат за перший квартал свідчить про те, що бізнесу цікаво інвестувати в державні активи. Тому зараз працюємо над тим, щоб незабаром відновити велику приватизацію», - прокоментував голова ФДМУ Рустем Умєров.

Читайте також: Приватизація з початку року вже принесла до бюджету 645 мільйонів гривень

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024