Громади Володимиреччини отримали в розпорядження понад чотири мільйони гривень плати за землю

03 Травня 2023, 15:03
Плата за землю 492
Плата за землю

Упродовж січня-квітня 2023 року до бюджетів громад території обслуговування Володимирецької ДПІ сплатили 4,1 мільйона гривень плати за землю.

Зокрема, юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 3,3 мільйона гривень, а фізичні особи – 0,8 мільйона гривень плати за землю. Про це пишуть податківці у Рівненській області.

Податківці звертають увагу, що окрім поточних платежів, що є обов’язковими для сплати на територіях, де відсутні бойові дії, власникам землі та об’єктів нерухомості Рівненщини варто погасити заборговані майнові податки, а підприємцям – заборговані суми єдиного податку.

Також у податковій інспекції нагадують, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Читайте також: Громади Острожчини отримали майже 2,3 мільйона гривень плати за землю

 

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024