«Стоп ліс»: Укртрансбезпека контролює транспортування деревини на Закарпатті та Львівщині

13 Травня 2023, 11:42
Перевірка деревини 1789
Перевірка деревини

Укртрансбезпека проводить посилені рейдові перевірки з виявлення вантажного транспорту, яким із порушенням законодавства транспортують деревину дорогами в Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях. 

Про це пише Укртрансбезпека в телеграмі.

Під час зупинки автомобіля, який перевозить лісопродукцію, інспектори ДСБТ перевіряють:

  • габаритно-вагові норми в ТЗ у відповідних зонах;
  • умови перевезення деревини;
  • надійність розташування і кріплення вантажу;
  • наявність документів, на підставі яких виконуються вантажні перевезення, зокрема, ТТН або інший визначений законодавством документ на вантаж.

Особливу увагу працівники Укртрансбезпеки приділяють перевірці  легальності та походження лісопродукції. У разі виявлення порушення законодавства залучають правоохоронців. 

«Інформацію про те, чи деревину зрубали законно, може знайти кожен самостійно у відкритому реєстрі. Для цього треба ввести всього один із показників: номер бирки, автомобіля чи ТТН», – йдеться у повідомленні.

Загалом, з 24 квітня працівники ДСБТ вже перевірили близько 40 транспортних засобів та зафіксували 24 порушення щодо перевезення вантажів (деревини) автомобільним транспортом. 

Заходи контролю за транспортуванням автомобільними дорогами деревини Укртрансбезпекою спрямовані на забезпечення легального і безпечного перевезення лісового ресурсу та запобігання незаконній вирубці лісів.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024