Волинська компанія постачала росії комплектуючі для виробництва підводних човнів

23 Травня 2023, 11:40
Волинська компанія постачала росії комплектуючі для виробництва підводних човнів 1925
Волинська компанія постачала росії комплектуючі для виробництва підводних човнів

До кримінальної відповідальності притягнули українського підприємця, який здійснював пособництво провадженню господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором.

Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

За даними слідства, керівник підприємства у Києві та директор волинської компанії, яка виготовляє високотехнологічні вироби для опорно-поворотних механізмів спецтехніки, розробили та реалізували тіньову схему продажу до росії стратегічно важливої продукції, яку можуть використовувати в оборонно-промисловому комплексі рф.

Упродовж лютого-липня 2022 року, задіявши фірму-посередника на території Євросоюзу, ділки нелегально експортували майже 200 тисяч одиниць критично важливих виробів.

За інформацією СБУ у Волинській області, керівник цієї фірми співпрацює з терористичними організаціями «л/днр». За схемою, іноземна комерційна структура закуповувала продукцію українського заводу нібито для своїх потреб, а потім переправляла її кінцевим замовникам в росію.

Наразі суд визнав керівника столичного підприємства, який сприяв реалізації злочинних оборудок,  винуватим у вчиненні злочину та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі зі встановленням однорічного іспитового строку та позбавленням на 10 років права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

У кримінальному провадженні щодо керівника волинського підприємства-виробника тривають слідчі дії.

Досудове розслідування: Управління СБУ у Волинській області.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024