ПриватБанк та ZEN.COM запускають швидкий сервіс грошових переказів до України

24 Травня 2023, 16:12
ПриватБанк та ZEN.COM запускають швидкий сервіс грошових переказів до України 715
ПриватБанк та ZEN.COM запускають швидкий сервіс грошових переказів до України

Українці, які живуть чи працюють за кордоном, незабаром будуть мати ще один зручний та надійний спосіб миттєво надсилати гроші своїм близьким додому.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, новим партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney став європейський фінансовий сервіс ZEN.COM, що дає можливість українцям отримувати перекази з-за кордону за доступними тарифами.

«Завдяки інноваційним рішенням та партнерству з провідними операторами європейського ринку, ми надаємо українцям високотехнологічний сервіс та чудову і безпечну альтернативу неформальним каналам переказу грошей», – відзначив Дмитро Мусієнко.

Зробити грошовий переказ до України можна безпосередньо в мобільному додатку компанії, при цьому для українців, які перебувають за кордоном, діють особливі умови користування сервісом.

«Ми прагнемо змінити спосіб, яким люди взаємодіють зі своїми фінансами, забезпечуючи швидкі та зручні рішення. Наша місія полягає в тому, щоб зробити фінансові послуги доступнішими та простішими для всіх, незалежно від місця проживання», - говорить комерційний директор ZEN.COM Міхал Богуславський.

Читайте також: У «Приват24» запустили єдине меню комунікацій клієнтів із банком

 

Коментар
28/05/2024 Вівторок
28.05.2024
27.05.2024