Господарюючі суб’єкти Волині сплатили до бюджету понад 430 мільйонів гривень податку на прибуток

25 Травня 2023, 12:11
Господарюючі суб’єкти Волині сплатили до бюджету понад 430 мільйонів гривень податку на прибуток 284
Господарюючі суб’єкти Волині сплатили до бюджету понад 430 мільйонів гривень податку на прибуток

Упродовж січня-квітня 2023 року господарюючі суб’єкти Волині спрямували до бюджету 431,4 мільйона гривень податку на прибуток.

Наразі сума перерахованого до держбюджету податку на прибуток на 137,6 мільйона гривень перевищує аналогічні надходження торік. Про це повідомили волинські фіскали.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області відзначають належний рівень податкової культури місцевого бізнесу та звертають увагу на обов’язковість неухильного дотримання вимог податкового законодавства всіма господарюючими суб’єктами. 

«Волинський бізнес досить успішно адаптувався до діяльності в умовах воєнного стану. Ріст податкових надходжень, зокрема податку на прибуток підтверджує спроможність наших СГД працювати у складних обставинах воєнного часу, залишаючись сумлінними платниками податків. Саме представники реального сектору економіки, які зберегли виробництво та робочі місця, залишаються надійними партнерами держави в питанні наповнення бюджету», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець підкреслив, що водночас у межах наданих повноважень податкова служба активно протидіє спробам мінімізації податкових зобов’язань окремими бізнес-колами.

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024