Коли Україна зможе відновити експорт електроенергії

25 Травня 2023, 15:15
Коли Україна зможе відновити експорт електроенергії 143
Коли Україна зможе відновити експорт електроенергії

Голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький розповів, можливо, що після перегляду балансу енергосистеми наступного тижня Україна зможе відновити експорт електроенергії в певних обмежених обсягах.

Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

Володимир Кудрицький зазначив, що призупинення експорту електроенергії – тимчасове явище, воно не є аналогом того рішення, яке прийняли 11 жовтня минулого 2022 року, коли через початок обстрілів було повністю припинено експорт на невизначений термін.

«Зараз це ситуативне рішення, яке прийнято «Укренерго» для забезпечення постачання електроенергії українським громадянам і бізнесу. Ми очікуємо, що з вихідних або з наступного тижня буде переглянутий баланс і, можливо, експорт відновиться в певних обмежених обсягах», – зауважив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Нагадаємо, імпорт та експорт електричної енергії наразі не здійснюється. Відсутність експорту електроенергії з України пов’язана з необхідністю покрити внутрішні потреби країни у споживанні протягом всієї доби та забезпечити резерви на вечірні години максимального споживання.

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023