У Закарпатській обласній службі зайнятості пропонують роботу із зарплатнею від 12 до 40 тисяч гривень

31 Травня 2023, 14:10
У Закарпатській обласній службі зайнятості пропонують роботу із зарплатнею від 12 до 40 тисяч гривень 1041
У Закарпатській обласній службі зайнятості пропонують роботу із зарплатнею від 12 до 40 тисяч гривень

У базі даних Закарпатського обласного центру зайнятості сьогодні є пропозиції роботи із заробітною платою від 12 500 гривень до 40 тисяч гривень.

Про це інформує пресслужба центру зайнятості.

Вакансії є для кухарів, кондитерів, токарів-розточувальників, фрезерувальників, водіїв автотранспортних засобів, сестер медичних (братів медичних), лікарів, інженерів, бухгалтерів, менеджерів, машиністів крана автомобільного, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, майстрів виробництва, агентів з митного оформлення.

А також для електрозварників на автоматичних та напівавтоматичних машинах, бухгалтерів, інженерів, в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів, верстатників деревообробних верстатів, слюсарів, електриків, судових експертів, механіків-налагоджувальників, складальників виробів з деревини тощо.

Звернутися до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні можна за телефоном обласного центру зайнятості 095-426-11-58 чи відвідавши безпосередньо будь-яку з філій Закарпатського ОЦЗ.

Отримати відповіді на свої запитання можна на нашому Телеграм-каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.

Завжди свіжі пропозиції роботи на нашому Телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023