Приватбанк перестав приймати долар та євро у своїх терміналах

05 Червня 2023, 10:04
Приватбанк перестав приймати долар та євро у своїх терміналах 1704
Приватбанк перестав приймати долар та євро у своїх терміналах

З кінця травня ПриватБанк зупинив прийом долара та євро у своїх терміналах.

Про це передає видання «Мінфін» з посиланням на пресслужбу ПриватБанку.

«Наразі відсутня можливість провести операції валютообміну, поповнення валютних карток, валютних депозитів, погашення валютних кредитів у терміналі самообслуговування. Для проведення операцій клієнти можуть звернутися до каси відділення банку», – повідомили «Мінфіну» у пресслужбі Приватбанку.

У Волинській області у терміналах самообслуговування теж наразі відсутня можливість провести операції валютообміну, поповнення валютних карток, валютних депозитів, погашення валютних кредитів. Для проведення операцій клієнти можуть звернутися до каси відділення банку. Про це в коментарі Бізнес.Району розповіла фахівчиня з комунікацій ПриватБанку Докія Кузьменко.

Зазначають, що Приват був єдиним банком, який надавав клієнтам таку послугу. У банку не пояснили, чи мають намір відновити цю послугу пізніше, як і причин, через які її перестали надавати.

Однак, як пояснили «Мінфіну» фахівці, проблема полягає в тому, що клієнти часто закачували в термінал старі купюри.

«Ми такий функціонал у своїх кіосках запустили 2020 року і за два місяці закрили. Причина – старі купюри. На жаль, крім як на інкасо подіти їх нікуди. Результат: два місяці подивилися, що з ринку збираємо і закрили цей сервіс», – пояснив проблему член правління Ощадбанку (відповідальний за роздрібний бізнес) Антон Тютюн.

 

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023
25.09.2023