NovaPay вийшов на ринок Молдови

05 Червня 2023, 13:09
NovaPay вийшов на ринок Молдови 303
NovaPay вийшов на ринок Молдови

NovaPay став першим фінансовим сервісом в Молдові, що запровадив функцію післяплати. Першими, хто спробував послуги компанії за кордоном, стали клієнти Nova Poshta в Молдові.

Про це йдеться на сайті NovaPay.

«NovaPay є першою вітчизняною фінтех-компанією, яка розпочала свою глобальну експансію, і Молдова стала першим ринком міжнародного розвитку для нас. Ми бачимо можливості синергійного розвитку в цій європейській країні – нині NovaPay надає молдавським підприємствам і приватним клієнтам фінансові послуги, яких до того не було на ринку, а також супроводжує логістичні операції групи компаній Нова пошта. Наступним етапом, після отримання розширеної ліцензії, стане відкриття рахунків та випуск карток до них, кредитні продукти, в тому числі Посилка в кредит», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay. 

Раніше в Молдові клієнти, купуючи товари онлайн, розраховувались за них тільки передоплатою. Тепер NovaPay надав можливість отримати товар і оглянути його, і лише потім – заплатити. Доставку грошей продавцю забезпечить NovaPay. Унікальну для ринку послугу післяплати жителі Молдови можуть отримати без жодної комісії у 19 відділеннях Nova Poshta у Кишиневі, Комраті, Більцях, Кагулі, Єдинці та буквально у кожному населеному пункті, якщо доставляти кур’єром.

Серед найближчих планів NovaPay у Молдові для приватних клієнтів – внутрішні та міжнародні перекази. Для бізнесу – еквайринг, моментальні внутрішні та транскордонні перекази, з кредитних продуктів – факторинг.

Нагадаємо, що у квітні NovaPay отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволяє відкривати рахунки фізичним особам і бізнесу, а також випускати картки. А у 2022 році NovaPay подав документи на ліцензію EMI (Electronic Money Institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

Коментар
26/09/2023 Понеділок
25.09.2023
24.09.2023