Ощад видав мільярд гривень автокредитів з початку року

06 Червня 2023, 17:00
Ощадбанк 517
Ощадбанк

У 2023 році Ощадбанк упевнено втримує лідерську позицію в автокредитуванні з часткою ринку 60%. За перші п’ять місяців 2023 року банк надав українцям понад 1400 автокредитів на загальну суму 1 млрд гривень.

Про це йдеться на сайті банку.

Лідери за наданими кредитами: головне управління по Києву та області, Львівське та Одеське обласні управління.

«Минулого року Ощад першим з банків відновив автокредитування попри повномасштабну агресію ворога, деякі інші фінансові установи й досі не наважаються це робити. Ми віримо в Україну і розуміємо те, що в умовах небезпеки багато наших клієнтів потребують покращення своєї мобільності. Ринок поступово оживає, а підвищення попиту на наші кредитні програми свідчить про їхню привабливість. Сьогодні Ощадбанк без перебільшення пропонує одні з найкомфортніших умов автокредитування. Наші спеціальні програми в партнерстві з офіційними дилерами задовольнять найвибагливішого клієнта», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Ощад пропонує фіксовану відсоткову ставку, що дає можливість прорахувати всі платежі наперед. Сума кредиту – від 100 тисяч гривень до 10 мільйонів гривень, строк – до 7 років, власний внесок – від 20% вартості авто. Кредити надаються на придбання нових автомобілів, у тому числі електрокарів.

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024