Переселенка із Запорізької області знайшла роботу у супермаркеті на Рівненщині

17 Червня 2023, 18:00
Переселенка із Запорізької області знайшла роботу у супермаркеті на Рівненщині 484
Переселенка із Запорізької області знайшла роботу у супермаркеті на Рівненщині

Наприкінці травня 2023 року з метою пошуку роботи до Дубровицького управління Сарненської філії обласного центру зайнятості звернулась Олена Дубінчук, яка переїхала до Дубровицької територіальної громади із Бердянська Запорізької області.

За освітою клієнтка бухгалтерка, проте працювала кухаркою й офіціанткою. Про це інформує Рівненський обласний центр зайнятості.

У службі зайнятості Олені Дубінчук провели поглиблене профілювання, у результаті якого визначили її високу мотивацію до працевлаштування, склали індивідуальний план працевлаштування та розробили заходи до нього.

Під час спілкування кар’єрної радниці із шукачкою було одразу зрозумілим, що пані Олена прагне якомога швидше знайти роботу. Тож наступного дня після реєстрації у службі зайнятості жінці запропонували роботу пекаря у ФОП Тетяни ПІНЧУК (супермаркет «Льонок»).

Безробітній видали направлення на працевлаштування та скерували на співбесіду до роботодавиці. Як результат – Олену Дубінчук прийняли на постійне місце роботи на заявлену вакансію, а підприємиця отримуватиме компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024