На ринках Волині перевірили місця продажу рибної продукції

20 Червня 2023, 16:13
На ринках Волині перевірили місця реалізації рибної продукції 539
На ринках Волині перевірили місця реалізації рибної продукції

Волинські рибоохоронці спільно з працівниками Держпродспоживслужби 17-18 червня провели спільні рейди по ринках Волинської області з метою перевірки та запобігання реалізації раніше загиблої риби після підриву Каховської ГЕС.

Перевіряли ринки та місця стихійного продажу риби у містах: Ковель, Камінь-Каширський, Нововолинськ, Луцьк, селищі Маневичі, селищі Ратне, селищі Стара Вижівка. Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль, передає Бізнес.Район.

Під час рейду перевіряли законність набуття права власності на рибу, що перебувала в обігу. Рейдова група перевіряла наявність товарно-транспортної накладної на водні біоресурси затвердженої форми та правильність її оформлення.

Також здійснили моніторинг цін на живі, охолоджені водні біоресурси та продукти їх переробки: солена, в’ялена, морожена риба. Надали роз’яснення щодо порядку реєстрації оператором ринку харчових продуктів, їх реєстрація.

Під час рейду порушень чинного законодавства щодо порядку придбання та збуту об'єктів тваринного світу, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів не виявили.

Одночасно проводили масово-роз’яснювальну роботу з продавцями щодо заборони продажу червонокнижної риби.

Наразі фактів реалізації риби, непридатної до вживання, не встановили.

«Однак, закликаємо громадян бути пильними і не купувати рибу, яка продається на стихійних ринках без відповідних документів, невідомого походження та невстановленої якості, адже вона може бути шкідливою та смертельно небезпечною», – повідомляє рибпатруль.

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023
03.12.2023