На Волині стабільно зростають надходження податку на прибуток

23 Червня 2023, 11:10
На Волині стабільно зростають надходження податку на прибуток 277
На Волині стабільно зростають надходження податку на прибуток

Упродовж січня-травня 2023 року господарюючі суб’єкти Волині спрямували до зведеного бюджету 590 мільйонів гривень податку на прибуток.

Наразі сума перерахованого до зведеного бюджету податку на прибуток на 178,5 мільйона гривень перевищує аналогічні надходження торік. Про це повідомляють волинські податківці.

Завдяки відповідальності місцевого бізнесу та дотриманню вимог податкового законодавства більшістю господарюючих суб’єктів в області є позитивна динаміка надходжень податку на прибуток, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

«Збереження робочих місць, перебудова підприємницьких проєктів відповідно до потреб воєнного часу та сумління бізнесу – серед основних чинників, які сприяють сталому росту надходжень податку на прибуток. Водночас податківці ретельно аналізують діяльність підприємств, які приховують реальні результати господарської діяльності чи інформують про фіктивні збитки. У межах наданих повноважень ми переконуємо бізнес у тому, що їх умовно від’ємні фінансові результати не завжди відображають реальний стан справ і пропонуємо прозоро та чесно виконувати податкові зобов’язання», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.   

Посадовець підкреслив, що саме активна протидія спробам мінімізації податкових зобов’язань окремими бізнес-колами дозволяє залучати додаткові надходження до бюджету.

Коментар
29/11/2023 Середа
29.11.2023