Нова пошта відкрила перше відділення у Румунії

26 Червня 2023, 17:17
Нова пошта відкрила перше відділення у Румунії 357
Нова пошта відкрила перше відділення у Румунії

Відділення Nova Post відкрили у Бухаресті за адресою B-dul Unirii 47 A, Sector 3. Це поштове відділення, у якому можна отримувати та відправляти документи і посилки до 30 кілограмів. Воно працюватиме з понеділка по суботу.

Це перша країна, у якій компанія почала надавати послуги із доставки в Україну та у Молдову. Термін доставки із Румунії в Україну — від 5 днів, а між Румунією і Молдовою – від 3 днів. Про це інформує пресслужба компанії.

Румунія стала четвертою країною ЄС, де відкрили відділення Nova Post, щоб дати можливість українцям та молдованам, які проживають у Румунії, швидко отримувати посилки від рідних із дому та підтримувати один одного навіть на відстані.

«Ми допомагаємо місцевому бізнесу вийти на український ринок, де на них чекають 30 мільйонів активних споживачів, а для українських підприємців – це потужний стимул масштабувати свій бізнес і швидко доставляти товари клієнтам в Румунії та Молдові», – розповів Володимир Поперешнюк, співзасновник Нової пошти.

До 16 липня на доставку з Румунії в Україну діє спеціальний промокод зі знижкою -50%. Отримати промокод може кожен клієнт. Для цього потрібно зареєструватися на сайті до 3 липня включно – https://novapost.com/promo/uk-ro/delivery_for_clients#howTo.

Вартість доставки з Україну в Румунію:

  • Документи – 250 гривень
  • Посилки до 2 кілограмів – 400 гривень
  • Посилки до 10 кілограмів – 600 гривень
  • Посилки до 30 кілограмів – 1200 гривень

Нагадуємо, що Нова пошта вже працює у Польщі, Литві, Чехії та Молдові. На черзі відкриття відділень у Німеччині.

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023