єРобота: фермер на Рівненщині почав виготовляти сосиски, сардельки та лікарську ковбасу

03 Липня 2023, 12:25
М'ясне (фото ілюстративне) 4159
М'ясне (фото ілюстративне)

Віталій Крупич займається підприємницькою діяльністю із 2012 року. Разом із батьком Анатолієм мають фермерське господарство – вирощують свиней. Окрім цього у своєму рідному Вараші мають два магазини.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Чоловік вирішив розширити асортимент власної продукції – виготовляти сосиски, сардельки, лікарську ковбасу. Для реалізації задумів підприємець скористався урядовою програмою «єРобота».

Він склав бізнес-план й успішно пройшов співбесіду у центрі зайнятості. В результаті одержав позитивне рішення на отримання мікрогранту. За ці кошти Віталій Крупич закупив необхідне обладнання: куттер, стрічкову пилу, стіл та інше для переробного цеху. За умовами грантоотримувач програми створив два нових робочих місця.

«За допомогою куттера ми можемо робити сардельки, сосиски, лікарську ковбасу. За допомогою стрічкової пили зможемо якісніше розробляти свинячі туші. Закуплений стіл з нержавійки потрібен для того, щоб організувати робоче місце для додаткових  працівників», – розповідає Віталій Крупич.

Детальніше про їхню історію – у відео:

Скористатися програмою «єРобота» може кожен! Подавайте заявку на отримання мікрогранту за посиланням: https://bit.ly/42fAJp4 .

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45