Україна розглядає можливість відновлення експорту м’яса та м'ясної продукції до Китаю

12 Липня 2023, 15:13
Україна розглядає можливість відновлення експорту м’яса та м'ясної продукції до Китаю 291
Україна розглядає можливість відновлення експорту м’яса та м'ясної продукції до Китаю

Можливість відновлення та налагодження експорту українського мʼяса та мʼясної продукції до Китаю обговорили під час засідання робочої групи з питань розвитку м’ясної галузі під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

Про це інформує Міністерство агрополітики та продовольства.

«Ми спеціально зустрілися з профільними асоціаціями та представниками Держпродспоживслужби перед поїздкою української офіційної делегації до Китаю, де обговорюватимуть деталі співпраці в частині експорту нашого м’яса, зокрема свинини. Нам важливо обговорити всі деталі між учасниками ринку, щоб це питання було вирішено результативно», – сказав Тарас Висоцький.

Для українських експортерів м’яса птиці, яловичини та свинини Китай є одним із найпривабливіших ринків. Цьому в підтвердження є той факт, що найбільша кількість заявок наших експортерів мʼяса на сьогодні стосуються саме китайського ринку.

Через ковід, війну співпраця в частині експорту яловичини була призупинена. Нині відбувається певне потепління в торговельних відносинах між Україною та Китаєм і список наших експортерів яловичини, свинини продовжує розширюватися. Також в порядку денному стоїть питання і щодо експорту м'яса птиці.

Наразі відбувся обмін щодо ключових питань із китайською митницею для підготовки двосторонніх зустрічей між країнами, які відбудуться найближчим часом.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024