Скільки кредитів від «єОселя» видали банки на Рівненщині

17 Липня 2023, 13:30
Фото ілюстративне 318
Фото ілюстративне

З початку дії державної програми «єОселя» на Рівненщині банки видали 119 кредитів на житло.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль у своєму телеграм-каналі.

Загальна сума іпотеки – 148 мільйонів гривень. Серед бажаючих мати нове помешкання – військові, медики та вчителі. Саме вони є учасниками першого етапу програми. Більше половини кредитів видав Ощадбанк.

Переважна більшість отримувачів – з Рівного. Є бажаючі придбати житло з Дубного, Радивилова, Вараша, Костополя та інших населених пунктів.

«До речі на сьогодні наша область в трійці лідерів серед регіонів України за кількістю виданих кредитів «єОселя». Перед нами лише Київщина та Волинь. Впевнений, що після старту наступного етапу програми в області буде ще більше бажаючих отримати житло за програмою доступного іпотечного кредитування», – написав Віталій Коваль.

Він також нагадав, що вже з 1 серпня стартує наступний етап державної програми єОселя і збільшується кількість українців, які можуть скористатись нею та придбати житло. Ветерани війни, учасники бойових дій, переселенці та люди, які не мають свого житла, можуть подати заявку через застосунок Дія на отримання іпотечного кредиту під 7%.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром