У «Дії» оновили ще дві будівельні послуги

24 Липня 2023, 16:45
Будівництво 260
Будівництво

На порталі «Дія» модернізували ще дві послуги у сфері будівництва. Тепер можна вносити зміни в зареєстровані повідомлення та заяви без походів до ЦНАПів.

Про це інформує пресслужба «Дії».

«Тепер не тільки повідомляйте про початок будівельних робіт об’єктів класу наслідків CC1, а й вносьте зміни у подане повідомлення за кілька кліків на порталі «Дія». А також змінюйте або скасовуйте містобудівні умови та обмеження», – йдеться в повідомленні.

Як було раніше?

Щоб внести зміни в зареєстровані заяви та повідомлення, потрібно було їхати в ЦНАП та кілька днів чекати на рішення.

Як тепер?

Тепер усе можна зробити онлайн. При поданні заяв майже всі дані підтягуються автоматично і не потрібно вносити інформацію вручну. Жодних поїздок, очікувань та помилок.

Модернізовані послуги на порталі «Дія»:

«Внесення змін у повідомлення про початок будівельних робіт СС1 актуальне для будівництва невеликих будівель малого й середнього бізнесу, громадських споруд, фермерських господарств, парників та теплиць. А також будинків, які зводять для переселенців та людей, що втратили житло через війну», – наголошують в пресслужбі.

 

***

Модернізація послуг проведена в співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури й Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024