Через «Устилуг» під виглядом гуманітарки хотіли ввезти брендовий одяг на мільйони гривень

26 Липня 2023, 12:21
Через «Устилуг» під виглядом гуманітарки хотіли ввезти брендовий одяг 365
Через «Устилуг» під виглядом гуманітарки хотіли ввезти брендовий одяг

Під прикриттям гуманітарної допомоги через «Устилуг» на Волині намагались ввезти комерційну партію брендового одягу вартістю понад 3,3 мільйона гривень.

Про це проінформувала Державна митна служба України.

Недоброчесні наміри рівненського перевізника, який одночасно був водієм затовареного буса, отримувачем благодійного вантажу та представником релігійної громади, викрили у ході повного митного огляду з перерахунком вантажних місць.

У декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, чоловік вказав консерви, воду та вживаний одяг. А про більше сотні упаковок дорогих футболок, майок, штанів та взуття – ні слова.

Увесь незадекларований товар тимчасово, до остаточного рішення суду у справі, вилучили на склад митниці. Відповідно до статті 472 Митного кодексу України, не заявлення за встановленою формою точних та перевірених відомостей про товари комерційного призначення, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, – тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

 

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром