На рівненському підприємстві працює нова сучасна лінія зі збагачення сировини

28 Липня 2023, 17:52
На рівненському підприємстві працює нова сучасна лінія зі збагачення сировини 427
На рівненському підприємстві працює нова сучасна лінія зі збагачення сировини

Нова лінія зі збагачення сировини запрацювала на рівненському підприємстві «Продекологія». На лінії можна збагатити сировину, яку використовуватимуть у фарфоро-фаянсовій та скляній промисловості.

Мова йде про процеси первинної обробки сирцю, тобто відділення всіх цінних мінералів від порожньої породи. Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Таке обладнання цікаве для Рівненщини, адже у нас близько 600 родовищ різних корисних копалин. Особливо, якщо це стосується скловиробів. В області не один завод, який працює зі склом. Саме тому нам цікавий повний цикл переробки, аби розвивати додану вартість у скляній промисловості.

Приємно, що «Продекологія» залучає державні програми і постійно розвивається. Створені 200 робочих місць і підтримка економіки області сьогодні вкрай важливі», – наголосив Коваль.

До слова, науково-виробнича фірма «Продекологія» розробляє та виготовляє магнітні, електричні, пневматичні сепаратори, металодетектори та освітлювачі-грязьовики магнітні для підприємств 58 спеціалізованих галузей і підгалузей промисловості.

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024