Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Реорганізація служб зайнятості на Волині триває

13:10 29.03.2018
372

На Волині продовжується процес реорганізації Державної служби зайнятості – базові центри зайнятості перетворюють із адміністративних установ у сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг через приєднання до регіонального центру зайнятості в статусі філій.

Про це стало відомо під час засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості у Волинській облраді в середу, 28 березня.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк наголосив, що Волинь є лідером із реформування служби, оскільки в регіоні вже утворено 11 філій, і ще п'ять – у процесі реорганізації. «На черзі – останній етап, а саме – затвердження штатної структури Міністерством соціальної політики України», – наголосив Романюк.

Окрім того, заплановано залишити дві юридичні особи – Луцький міський та Ковельський міськрайонні центри зайнятості. Жодного скорочення не відбудеться.

Загалом же, процес реорганізації націлений на оптимізацію роботи адміністрування на місцях у зв’язку з ліквідацією юридичних осіб, – повідомили у відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

Коментарі
19 грудня
Вчора
17.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин