На Закарпатті підприємство хоче запустити виробництво соняшникової олії

29 Серпня 2023, 10:07
На Закарпатті підприємство хоче запустити виробництво соняшникової олії 708
На Закарпатті підприємство хоче запустити виробництво соняшникової олії

Закарпатське підприємство «Геліос» планує запустити виробництво соняшникової олії для реалізації населенню на внутрішньому ринку України.

Про це йшлося під час робочої зустрічі голови облради Володимира Чубірко із керівниками ТДВ «Геліос» – Федором та Андрієм Вовканичами.

Під час розмови обговорювали, що на окремих об’єктах, розташованих в Ужгороді, є потужності, які дозволять виробляти до трьох тисяч тонн якісної продукції щомісячно. Кількість працівників на заводі становитиме 70 осіб. Процес є комплексним та включає декілька етапів (фільтрування, дегідратація, рафінування, освітлення тощо).

Крім цього, безперервний і температурний режими на кожному етапі повинні бути постійними. Тому для забезпечення незавершеного виробництва продукції необхідне безперебійне постачання електроенергії на такий об’єкт.

Зазначають, що бізнесмени звернулися до спікера обласної ради з проханням посприяти у включенні цього підприємства до списку об’єктів критичної інфраструктури у відповідній категорії. Це дозволить забезпечити постійне постачання електроенергії навіть під час відновлення (відключення) електромереж, які можуть постраждати у разі ракетних атак з боку країни-агресора.

Володимир Чубірко висловив свою підтримку підприємцям, які впроваджують виробництво олії. Очільник облради порекомендував розглянути можливість використання інших джерел безперебійного енергопостачання, таких як газові генераторні станції тощо.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
12.07.2024