Жінкам з Луцької громади розповіли, як будувати успішну кар’єру та бізнес

05 Вересня 2023, 16:22
Жінкам з Луцької громади розповіли, як будувати успішну кар’єру та бізнес 784
Жінкам з Луцької громади розповіли, як будувати успішну кар’єру та бізнес

Понад 20 жінок з Луцької міської територіальної громади пройшли тренінг «Skills Lab: Успішна кар'єра» від експертки проєкту «ВОНА хаб», національної консультантки з розбудови економічної безпеки для жінок, що постраждали від гендерно зумовленого і домашнього насильства та жінок у групі ризику, Наталії Малютіної.

Захід відбувся у стінах хабу «ВОНА», який розташований у Луцьку. Про це інформують на сайті Луцькради.

Самопрезентація, кар'єрний план, особливості проходження співбесід, фінансова грамотність, hard та soft skills, самозайнятість, тайм-менеджмент, а також гендерна та соціальна рівність у правах – ці теми жінки розглянули на тренінгу, що відбувся за фінансової підтримки уряду Канади.

Окрім того, учасниці заходу отримали інформацію, яка враховує сучасний стан ринку праці та основні його тенденції, а також практичні лайфхаки та інструменти.

Мета комплексної кількагодинної тренінгової програми – розвиток економічної спроможності жінок та дівчат, які постраждали від домашнього та/чи гендерно зумовленого насильства або опинилися в складних життєвих обставинах шляхом підвищення їхніх шансів на працевлаштування чи побудову власного бізнесу.

Наприкінці тренінгу учасниці отримали сертифікати про його проходження.

 

Довідково: Проєкт «ВОНА хаб» реалізовує Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за фінансової підтримки USAID's Bureau for Humanitarian Assistance, а також за співпраці з Благодійною організацією «Синергія дії. Synergy of Action» та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Butterfly».

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024